Trenéři

o nas treneri alenka 1
o nas treneri alenka 1

Alena Kubečková

Ála se věnuje našim nejmenším dušičkám. Naleznete v ní tolik klidu a pochopení, pro všechny a všechno, že byste u ní nejraději trénovali i vy. Ale nenechte se zmást na tréninku její hlas rozhodně nepřeslechnete a občas toho na vás vychrlí tolik, že to nestihne ani říct. Když není u nás v tělocvičně, pobíhá mezi svými třemi dětmi.

trenérka Petra
trenérka Petra

Petra Honzíková

Péťa připravuje veškeré tréninky pro sportovní přípravku. Sportem žije odmala. Když zrovna není na běžkách či ve fitku, tak ji nejčastěji potkáte na nějaké túře po jejích milovaných Jizerkách. 

Více o Petře
trenér Filip
trenér Filip

Filip Dittrich

Fíla se společně s Lukynem starají o naše závodní týmy, od nejmenších, které teprve učí, jak na to, až po ty, kteří se připravují na národní i mezinárodní soutěže. To, že u nás povede trénink právě Filip, poznáte velmi jednoduše: stačí zavřít oči a poslouchat zvuk přijíždějících aut, až bude jiný než všechny ostatní, věřte, že právě tento trenér je tady.

Více o Filipovi
trenér Lukáš
trenér Lukáš

Lukáš Honzík

Lukyn udává tempo závodnímu týmu a také dohlíží na fyzickou přípravu celého oddílu. Lukyho moc nepotkáte někde jinde než v tělocvičně a v teplákách. Když se zavře naše „dojo“, přebíhá do jiné tělocvičny, kde se věnuje fyzické přípravě profesionálních sportovců i amatérů.

Více o Lukášovi
trenér Martin
trenér Martin

Martin Rethy

Marťase potkáte u všech tréninkových skupin, protože je to on, kdo drží kormidlo veškeré technické přípravy našeho oddílu. A také ten, který vám vždy poradí, když nebudete znát význam nějakého japonského slova nebo vědět, jak přesně vypadá nějaká technika karate. Pokud Martin zrovna netrénuje karatisty, učí další bojové umění, které je jeho vášní, a to Systema.

Více o Martinovi
trenérka Tereza
trenérka Tereza

Tereza Reyneltová

Terka je nejen trenérkou, ale také předsedkyní a hlavní duší oddílu. Co to znamená? Že se umí pořádně poprat jak na tatami, tak se všemi papíry a organizačními záležitostmi. A také držet celou naši partu pohromadě – děti, závodníky, trenéry, rodiče… Doma jí pak rostou další dvě malé bojovnice.